Cześć!

Podkreślam urodę w naturalny sposób. 

Jak to się zaczęło?

Od studiów chemicznych do absolutnej miłości do brwi.  

Ja tego nie planowałam! Miałam pracować w laboratorium, ale branża beauty mnie pochłonęła w 100%. 

Odkąd pamiętam kochałam chemię i kosmetyki. Cieszę się, że ułożyłam życie tak, że mogę łączyć te dwie rzeczy. Ja muszę ROZUMIEĆ co robię. Z takim podejściem najpierw dwa lata wykonałam setki, a wręcz tysiące brwi. Testowałam, próbowałam, szukałam swojej metody i „swoich” produktów. Wiedziałam, że przyjdzie taki dzień, że pójdę poziom wyżej. 

Dlatego tworzę teraz formę szkoleń, które pozwalają Ci zaoszczędzić sobie miesięcy testów, błędów i zadawania pytania „czemu nie wyszło?”. 

Mówię o tym wszystkim bo moja historia, mimo, że nietypowa, doprowadziła mnie do tego, że dziś z pełną odpowiedzialnością mogę szkolić innych. Projekt, który tworzę będzie prawdziwą PETARDĄ i nie może Cię w nim zabraknąć!

Moja historia

2020

Pierwsze szkolenie ze stylizacji brwi

Po 5 latach pracy w branży ślubnej postanowiłam, że czas na zmiany. Wybrałam szkolenie z laminacji brwi i przepadłam! Zakochałam się w brwiach i to już na lata została moja miłość. 

2020/21

Pierwsze szkolenie z pigmentacji

Miłość do brwi trwała w najlepsze, ale zachęcona przez przyjaciółkę zrobiłam krok dalej. Zapisałam się na pierwsze szkolenie z pigmentacji. Wybrałam brwi i usta bo są to zabiegi, które uważam za przepiękne i ułatwiające życie każdej kobiecie. 

2022

Zaczęłam szkolić ze stylizacji brwi

Po dwóch latach stałej pracy z klientkami i zrobieniu spokojnie, KILKU TYSIĘCY brwi zdecydowałam, że to jest moment żeby pokazać światu swoje metody pracy. Postawiłam na dogłębne ZROZUMIENIE stylizacji zamiast powielanie schematów.

… a to dopiero początek

Czym aktualnie się zajmuję…

Codzienna praca jako stylistka brwi- niezmiennie, od kilku lat. 

Naturalna, ponadczasowa pigmentacja ust- taka, która nigdy się nie znudzi. 

Pigmentacja brwi, którą dobieramy zawsze do potrzeb klientki i możliwości jej brwi. 

Prowadzenie SOCIAL MEDIÓW i tworzenie contentu- to ogromna część mojej pracy. 

Podcast- to u mnie NOWOŚĆ. Pokazuję od kuchni kulisy pracy w branży beauty. 

BASIC BROW ACADEMY-moje dziecko brwiowe!